Alparslan Büyük Selçuklu’da ayrılık üstüne ayrılık… 2. döneme 3 eksikle başlıyor!

İkinci döneme günler kala reyting rekortmeni Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde dizinin takipçilerini üzecek bir ayrılık daha yaşandı. Canlandırdığı Tuğrul Beyefendi karakteriyle milyonların sevgisini kazanmayı başaran Barış Bağcı diziden ayrılma kararı aldı.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİNDE ÜÇ DEĞERLİ AYRILIK

Gelen son dakika bilgisine nazaran, reyting sıralamasında birinci basamaklarda yer alan dizinin ikinci döneminde Barış Bağcı olmayacak. Cansu Tuman ve Fahriye Evcen’in akabinde ünlü ismin diziye veda etmesi şaşkınlık yarattı.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİNDE 5 YENİ İSİM KADROSUYA KATILDI

Yeni dönem hazırlıklarını tamamlayan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde 5 isim daha takıma katıldı. Dizide peş peşe yaşanan ayrılıkların akabinde dizinin imal şirketi beş yeni oyuncuyu dizinin takımına dahil etti.

Kayra Zabcı, Umut Karadağ, Bora Cengiz, Hikaye Gürman ve Serhat Tulumluer’in takımına katan dizi ikinci dönemiyle yeniden ekranların en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı hedefliyor.

Alparslan Büyük Selçuklu’nun yeni döneminin ay sonu başlaması bekleniyor.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİNDEN AYRILAN BARIŞ BAĞCI KİMDİR?

27 Mayıs 1975 tarihinde Karaman’da dünyaya gelen Barış Bağcı, Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmından mezun olmuştur.

15 yıl kadar Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda vazife aldıktan sonra, oyunculuk mesleğine İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda devam etmiştir.
TRT 1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Moğol kumandanı Baycu Noyan karakteriyle üne kavuşmuştur.

2017-2019 yılları ortasında Çember isimli polisiye serisinde Başkomiser Barış, 2020-2021 ortasında ise Günahsızlar Apartmanı dizisinde Cüneyt karakterlerini canlandırmıştır.

Barış Bağcı, günümüzde TRT 1’de yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun birinci hükümdarı olan Tuğrul Bey’i canlandırmaktadır.


Mehmet Ali Erbil’e kızından küçük sevgili! 65 yaşındaki Erbil’in sevgilisi 25 yaşında…


Ekmeğin içindeki ‘L-sistein’ nedir? Berberlerdeki saçlar ve domuz kılları toplanıyor… Dikkat kıllı ekmek öldürüyor…


Ünlü oyuncu annesinin neden intihar ettiğini açıkladı! Artık dayanamadı…