Amber Heard’e bir darbe de sigorta şirketinden

Johnny Depp ile dava sürecinden hüsranla ayrılan Amber Heard’e bir darbe de sigorta şirketinden geldi.

Kısa bir müddet evli kaldığı Johnny Depp’le geçen aylarda sonlanan dava süreci sonrasında aleyhine karar çıkan ünlü oyuncu Amber Heard güç günler geçirmeye devam ediyor…

Johnny Depp’e milyonlarca dolar ödemesine karar kılınan Heard’e bir makus haber de sigorta şirketinden geldi. Eski eşine 8.3 milyon dolar ödemesi gereken Heard’ün çalıştığı sigorta şirketi New York Marine ve General Insurance Company, ünlü oyuncunun masraflarını ödemeyi reddetti.

Şirket California maddelerini örnek göstererek ödeme yapmayı reddetti… California eyaletindeki yasalar uyarınca, sigorta şirketleri müşterilerinin kasıtlı olarak kabahat işlemesi durumunda ödeme yapmama hakkına sahip.

Öte yandan Heard’ün avukatları ise dava sürecine yeni bir itirazda bulundu. Yapılan itirazda, 77 yaşındaki bir heyet üyesi yerine birebir soyadı olan ve tıpkı isimli 52 yaşındaki bir heyetin jürilik vazifesini yaptığını öne sürdü. Heard’ün avukatları bu sebeple dava sürecinin adil olmadığını ve sigorta şirketinin ödeme yapması gerektiğini söyledi.