Burcu Esmersoy tatil sezonunu açtı

Uzun süredir ekranlarda yer almayan Burcu Esmersoy, 2018 yılında evlendiği Berk Suyabatmaz ile 2019 yılında boşanma kararı almıştı. Bir süredir kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşayan ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda Mehmet Demirkol’un YouTube programına konuk olmuştu.

EVLİLİK İTİRAFI ŞAŞIRTTI!

Programda hakkında merak edilenleri anlatan sunucu, “Evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusuna karşılık “Çok aşığım, evlenirim” yanıtını vermişti. Burcu Esmersoy’u bu açık sözlü yanıtına karşılık Mehmet Demirkol’un “Bundan sonra soru mu sorulur?” yanıtını vermesi stüdyoyu kahkahaya boğmuştu.

“YAZ SONU EVLENİYORUM”

Geçtiğimiz haftalarda da kendi enerji dolu yaz stilini yansıttığı özel bir markanın koleksiyonunun lansmanında objektiflere yansıyan ünlü isim, “Bir senedir bu koleksiyon için çalışıyoruz. Zaman su gibi aktı ama son bir hafta benim için geçmedi” demişti.

Sevgilisi Nazım Akmandil ile çıktığı bayram tatili sorulup, sevgiliniz tasarımlarınızı gördü mü? sorusuna, “Ben tatilde beğeniye sundum onları siz hiç merak etmeyin. Çok beğendi. Numuneler ilk geldiği zaman kendisi gördü ilk” diye cevaplamıştı.

Esmersoy’a, “Çok aşığım, her an evlenebilirim” şeklindeki açıklamaları hatırlatılınca, “Çok utandım biliyor musunuz? Siz soruyorsunuz cevap vermiyorum, orada çok hazırlıksız yakalandım. Çok mahcup oldum kendim de izlerken” demişti. Muhabirlerin bize özel bir haber borçlusunuz sözlerine Burcu Esmersoy, “Ne diyeyim, hadi söyleyeyim bu yaz sonu evleniyorum” şeklinde konuşmuştu.

İTALYA TATİLİNDEN ROMANTİK POZ

Öte yandan nikah masasına oturmaya hazırlandığı Nazım Akmandil ile İtalya’ya giden Esmersoy, önceki günlerde keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Sunucunun tatilden kareleri yayınladığı videoda, Akmandil’le sarıldığı anların fotoğrafının olması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Sosyal medyada ünlü çiftin romantik pozunun Burcu Esmersoy’un Akmandil’den evlilik teklifi aldığı anda çekildiği iddia edilmişti.

“AKŞAMÜSTÜ BİRAZ MAVİLİK”

Şimdilerde üçüncü kez nikah masasına oturmak için gün sayan Burcu Esmersoy (45), soluğu Dubai’de aldı. Deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü sunucu, iddialı mavi bikinisiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.

Esmersoy’un “Akşamüstü biraz mavilik…” notuyla yayınladığı pozlara kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

YÜZÜĞÜNÜ GÖSTERMEMEK İÇİN UĞRAŞTI

Öte yandan geçtiğimiz hafta bir giyim markasının lansmanında görüntülenen Burcu Esmersoy, Akmandil’den aldığı evlilik teklifi hakkında konuşmaktan kaçınmıştı. Elindeki yüzüğüyle basın mensuplarına poz vermemek için adeta akla karayı seçen güzel sunucunun, bu durumu soran basın mensuplarına, “Ellerim üşüdü, o yüzden” diye açıklamada bulunması dikkat çekmişti.

 

“NAZAR BONCUĞU KOYARSINIZ”

Evlilik teklifi hakkında detay vermekten kaçınan Esmersoy, “Evet hayırlı olsun. Artık ekrana nazar boncuğu koyarsınız” demekle yetinmişti.