Ela Bebek’e için güç birliği

Alanya’da yaşayan ve SMA Tip 1 hastalığı ile gayret eden Ela bebeğin ilacını alabilmesi için sayılı günler kala Alanyalılar seferber oldu.

Antalya’nın Alanya ilçesinde Ela Bebek’in tedavi masrafları için tüm Alanya seferber oldu. Toplumsal medya hesaplarından yardım aktiflikleri gerçekleştiren Alanya Belediye Meclis Üyesi CHP’li Nazmi Zavlak ve AKP’li genç siyasetçi ve iş insanı Erkan Cebeci birkaç saat içinde toplamda 1 milyon 6 bin TL meblağında yardım toplayarak büyük bir muvaffakiyete imza attı.

ELA BEBEK’E REKOR BİR BAĞIŞ TOPLADI

Alanya’da yaşayan ve SMA Tip 1 hastalığı ile gayret eden Ela bebeğin ilacını alabilmesi için sayılı günler kaldı.

Yaşam uğraşı veren Ela bebek için evvelki akşam Alanya Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi CHP’li Nazmi Zavlak ve Alanya’nın genç iş insanlarından Ak Partili Erkan Cebeci, Instagram üzerinden düzenlenen canlı yayına katılarak Ela Bebek’e rekor bir bağış topladı.

Zavlak ve Cebeci’nin yanı sıra kampanyanın başından beri destekçisi olan hayırsever iş bayanı Cemile Pehlivan’ın da katıldığı canlı yayında 20 bin 210 balon bedelinde bağış toplandı.

20 bin 210 balonun maddi kıymetinin 1 milyon 6 bin TL olduğu, evvelki gece bir hayırseverin tek seferde 265 bin TL bağışladığı öğrenildi. Kampanyanın başından beri yapılan tüm yayınlarda, Zavlak ile Cebeci rekor kırmış oldu.