İbrahim Tatlıses ‘Yıllardır ismini anmadığım insanların ismini anma’ dedi! Asena’nın son hali görenleri hayrete düşürdü: Yok artık

Bodrum’da geçirdiği kaza sonrasındaki açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Beyaz TV ekranlarında Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in sunumuyla izleyiciyle buluşan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programına telefonla bağlanarak bir devir birliktelik yaşadığı ünlü dansöz Asena hakkında açıklamalarda bulundu.

Ünlü türkücünün ünlü oryantale yönelik açıklamaları sonrasında gündeme gelen Asena’nın son halini görenler tanımakta zahmet çekerek ‘yok artık’ dedi.

Bodrum Yalıkavak’ta geçirdiği trafik kazası ve kaza sonrasındaki açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, son olarak Beyaz TV ekranlarında Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in sunumuyla izleyiciyle buluşan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programına telefonla bağlanarak da bulunmuştu.

“BU MEVZUYU KAPATALIM”

Türk televizyon tarihinin efsane isimlerinden olan İbrahim Tatlıses Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında vefattan dönmüştü. Son periyotta Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan İbo Show programıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, bu defa canlı yayındaki açıklamalarıyla sevenlerini şoke etmişti.

Bircan Bali’nin “Artistlikten çok orda bulunmak isterdiniz lakin gönlünüz kırıldığı için tahminen de ertesin gün kahvaltıya katılmak istemezdiniz” formunda konuşması üzerine ortaya giren İbrahim Tatlıses, Bali’ye sert çıkarak ‘ne demek istiyorsun artık anlamadım? Bu mevzuyu kapatalım. Hususumuz müzikler. Ben buraya müzikler için bağlandım. Bu mevzuları konuşmak istemiyorum. Zira beğenilen değil.” diye çıkıştı.

ASENA’NIN İSMİNİ ANMA!

Programın bir öbür sunucusu Arto’nun “Asena’dan ayrıldıktan sonra bir müzik yapmıştınız?” halinde üzerine konuşması sonrasında da ortaya giren ünlü türkücü, “İsmini 20 yıldır anmadığım insanların ismini anmayın Allah aşkına. Karıştırma işi.” diyerek Arto’ya da sert çıktı.


​​​​​​​

“YOK ARTIK BU KADAR DEĞİŞİM OLMAZ”

Ünlü türkücünün bir periyot birliktelik yaşadığı ünlü oryantele yönelik açıklamaları sonrasında tüm gözler Asena’ya çevrildi. Ünlü oryantalin İbrahim Tatlıses’e karşılık verip vermeyeceği ise merak konusu olurken Asena’nın son hali toplumsal medyada gündem oldu.

Ünlü oryantalin toplumsal medya hesabındaki son paylaşımlarını görenler “Yok artık bu kadar değişim olmaz”, “Tanıyamadım”, “Çok değişmiş” biçiminde yorumlar yaptı.

İşte ünlü oryantalin 511 bin takipçisi bulunan toplumsal medya hesabındaki son paylaşımları: