İrem Derici Cem Belevi’nin Pasını Gole Çevirdi! Belevi’nin Barışma Atağı ise ‘Hıyarla’ Son Buldu

Popçu Cem Belevi ile geçtiğimiz periyotlarda bir münasebete başlayan Müzikçi İrem Derici, aldatılma haberiyle yıkıldı. Belevi’nin kendisini model bir isimle aldatıldığını öğrenen İrem Derici adeta ateş püskürdü. Tezleri kabul etmeyen Belevi ise barışmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. En son Gaziantep’te sahne alan Cem Belevi, sahnede İrem Derici’ye barışmak için göndermeli bir müzik yolladı. Bunun üzerine İrem Derici’den ise herkesi şoke eden bir paylaşım geldi. İşte İrem Derici-Cem Belevi ortasında kan davasına dönen aldatma konusu.

CEM PAS ATTI İREM GOLE ÇEVİRDİ

Başarılı müzikçi İrem Derici, bir küs bir barışık yaşadığı Cem Belevi bağına geçtiğimiz günlerde son noktayı koymuştu. Aldatıldığını öğrenen Derici magazine bomba üzere düşerken, hırsını alamayan hoş popçu Belevi için ağza alınmayacak kelamlar sarf etti. Belevi’ye “Çeyrek popçu” ve “İblis” diyen İrem’e Cem Belevi’den karşılık gecikmedi. Her keresinde İrem Derici’yi aldatmadığını belirten Cem Belevi, gittiği Gaziantep konserinden eski aşkı İrem Derici için göndermeli bir müzik söyledi. Yaramızda kalsın müziği ile gönderme yapan Belevi’nin bu göndermesine kayıtsız kalmayan İrem Derici ise toplumsal medya hesabı üzerinden kalp formda bir salatalık paylaşarak Mor ve Ötesi’nin Oyun Bozan müziğini paylaştı. Takipçileri “Cem Belevi’ye hıyar mı demek istedin?” yorumlarında bulunurken, hoş popçudan ise bir yanıt gelmedi.

İşte İrem Derici’nin toplumsal medyayı yıkan paylaşımı…

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz aylarda hoş bir ilgiye başlayan Cem Belevi ve İrem Derici bağlantısı magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Daima ayrılıp barışan çift bu kere kanlı bıçaklı ayrıldı. Tezlere nazaran Cem Belevi, İrem Derici’yi model Nergis Nesuraleyeva ile aldatmıştı.

Ses kayıtları ortaya çıkan Belevi’ye ise İrem Derici ağza alınmayacak kelamlar söyledi. Karşılıklı olarak birbirlerine göndermede bulunan ikilinin bu göndermeleri daha uzun mühlet magazin gündeminde yer alacağa benziyor.