Murat Sancak’tan Balotelli açıklaması! ‘4 milyon Euro’yu verip alsınlar’

Adana Demirspor Lideri Murat Sancak, Fenerbahçe maçının akabinde yaptığı açıklamada, ”Balotelli’yi çok istiyorlarsa 4 milyon Euro’yu verip alıp gitsinler” dedi.

Süper Lig’in 3. haftasında deplasmanda Fenerbahçe’ye 4-2 mağlup olan Adana Demirspor’da lider Murat Sancak maç çıkışı açıklamalarda bulundu. Grupta kalıp kalmayacağı merak edilen Mario Balotelli ile ilgili net tabirler kullanan Sancak ‘parayı veren düdüğü çalar’ tabirlerini kullandı. İşte Murat Sancak’ın açıklamalarından satır başları:

‘HAFTANIN EN KIYMETLİ MAÇIYDI’

“Bütün yorumcular, maçın içindeki durumları düzgün incelesinler. Daha ligin başındayız. Bunun Adana’sı da var. Adana’da da oynayacağız. Adaletli olun, rica ediyorum. Adaletli olun, öteki bir şey demiyorum. Haftanın en kıymetli maçıydı bu. Ona nazaran dikkat etmekte yarar var. Allah onların da yardımcısı olsun. Fakat adalet herkese lazım, Fenerbahçe’ye de lazım olur. Onlar için de sitem ediyorum.

‘ÇOK İSTİYORLARSA 4 MİLYON VERİP ALSINLAR’

“Balotelli olağanda sakat. Fakat gidecekse de gitsin. Bir Balotelli masraf diğer Balotelli gelir. Onun yerine Dzyuba’yı aldık, 3 tane santrforumuz var. Parayı veren düdüğü çalar, parayı getirecekse Fenerbahçe ya da Galatasaray da alabilir.”

“Fenerbahçe ve Galatasaray’a sesleniyorum. Balotelli’yi çok istiyorlarsa 4 milyon Euro’yu verip alıp gitsinler. Bende pazarlık yok. 4 milyon Euro’yu bankaya yatıran alır. Tekliflere açığım. 4 verdikten sonra yok diyemem aslında. Özgür kalma hususu var.”