SADAT Lideri Melih Tanrıverdi’den ‘randevu’ savlarına Sedat Peker’den karşılık: ‘Kurslarınızda birçok şeyin yanında boğma eğitimi de veriyormuşsunuz’

CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Paramiliter yapı” ve “Terörist yetiştiren kurum” diyerek önüne gittiği ve seçim güvenliğiyle ilgili ihtarlar yaptığı SADAT’ın İdare Şurası Lideri Melih Tanrıverdi tezlere yanıt verdi. 

Halk TV ve Tele1’e konuşan Tanrıverdi, Türkiye’de yahut yurt dışında kamplarda askeri eğitim verdikleri argümanını reddederken Sedat Peker hakkında da yeni argümanlarda bulundu. 

“SEDAT PEKER’İ ‘İYİ KEKLEMİŞLER”

Sedat Peker’in görüşmek için randevu istediğini, randevu talebi kabul edilmediğinde de davette bulunduğunu lisana getirdi. Tanrıverdi, ‘Sedat Peker bir itirafta bulunuyor. Kendi götürdüğüm tırların içinde bu gereçler vardı. Bir kısmını El Nusra’ya teslim edildi. Biz Suriye muhalefeti ile El Nusra ile terör örgütleri ile çalışmadık, çalışmayız” dedi.

Tanrıverdi, “Özgür Suriye Ordusu da dahil. Şayet Sedat Peker ben bunları götürdüm diyorsa bu onların sorunu. Sedat Peker, SADAT’tan randevu talep ediyordu. Randevu talebini kabul etmedik. Davet etti, davetini kabul etmedik. Bizim organize cürüm örgütü önderi ile ne işimiz olabilir ki? Biz anarşist, terörist değiliz. Bizim takımımız TSK’nın onurlu subaylarından oluşuyor” tabirlerini kullandı ve şöyle devam etti.

“Sedat Peker bize ”Benimle resmi olarak görüşmek istemiyorsunuz. Ben düğüne davetliyim, siz de gelin. Düğünde denk gelmişsiniz üzere yapalım” diyordu. Benim varsayımım Sedat Peker’i ‘iyi keklemişler, biz SADAT’tan geliyoruz’ diye. Kendisi de o randevu taleplerini teyit etmek için ilettiğini düşünüyorum.”   

TEZLERE CEVAP GELDİ

Tanrıverdi’nin tabirlerine Sedat Peker’e yakınlığıyla bilinen ‘Deli Çavuş’ isimli toplumsal medya kullanıcısı cevap verdi.

Paylaşımlar şöyle:

1-) Biraz önce toplumsal medya üzerinde gördüğüm, sadatçı olduğunu söyleyen bir tip benimle ilgili bir şeyler söylemiş. Öncelikle şunu bilmen lazım! Sedat PEKER’i kimse kekleyemez! Her vakit söyledim, siz k…esiniz sizin namusunuz yok, siz köpeksiniz. Hem de kemiklik köpeksiniz!

2-) Sizin gücünüz annelere ve çocuklara kâfi. Devletin parasını çalmak için bıraktığınız sakallar giydiğiniz şalvarlar sizi benim elimden kurtaramayacak. Ben sizin ruhunuzu biliyorum. Sizin namusunuz yok, sizin gücünüz silahsız garibanlara yeter!

3-) Görüntü çekmemi engellediniz, tweet atmamı engellediniz, rt yapmamı bile engellemek için uğraşıyorsunuz. Delikanlılıkta bu türlü birşey olur mu(?) Televizyonlara çıkıp özgürce konuşacaksınız, fakat rt bile yapmama pürüz olmak için tüm gücünüzle uğraşacaksınız siz kahpesiniz ulan!

4-) Sadat’ın sivil ayağını temsil eden Sabri Balaban’ın yanıma kaç sefer geldiğinin HTS kayıtlarını çıkartı, kaç sefer telefonla görüştüğümüzün HTS kayıtlarını çıkartın, Sadat lideri Adnan Tanrıverdi ile telefonla görüşmüş müyüm, görüşmemiş miyim? Telefon HTS kayıtlarını çıkartın

5-) Kurslarınızda birçok şeyin yanında boğma eğitimide veriyormuşsunuz. Siz küçük SEDAT’ı bile boğamazsınız, namusunuz yok! Lan siz köpeksiniz şüphesiz bir gün paylaşım yapmaya başlayacağım.

6-) Devlet’in gücünü kullanıp ağzımı, elimi ve dilimi bağlayacaksınız televizyonlara çıkıp kabadayılık yapacaksınız şüphesiz kaideler değişir. Sizi köçekler üzere oynatacağım, boynunuza tasma takıp sizi it üzere gezdireceğim. Sülü üzere sizede işemek yasak!!

“AHTIM VAR SİZİ MAHVEDECEĞİM”

Birinci paylaşımın akabinde yaklaşık yarım saat sonra yapılan ikinci açıklama ise şöyle:

“1-) Adnan Tanrıverdi’nin ezik miras yedisi, sana kelamım olsun! Hem babanı, hem seni, hem Nevzat Tarhan’ı, hem Sabri Balaban’ı alayınızı köçek üzere oynatacağım. Tahminen beni Türkiye’ye getirmeyi başarabilirsiniz, lakin ahtım var sizi mahvedeceğim! Siz eziksiniz, siz Mehdi gelecek diye

2-) Samimi müslümanları kekleyen şerefsizlersiniz! Çocukluğum ve gençliğim dini cemaatlerin içinde geçti. Her çeşit insan gördüm, lakin sizler üzere kahpe kursağında büyüyenleri hiç görmedim. Delikanlı üzere gayret etsenize kahpeler ellerimi bağlamışsınız ayaklarımı bağlamışsınız

3-) Ağzımı bağlamışsınız, elinize silahları almışsınız, gel savaşalım diyorsunuz. Siz k…esiniz! Lakin ben sizin üzere k…eleri çok gördüm. Geçmiş tarihimizde mızrakların ucuna kuran yapraklarını takıp savaş meydanlarına çıkan dedelerinizin torunlarısınız

4-) Lakin size kelamım olsun,bizim büyüklerimiz şehitlikleri ile bize miras olarak deneyimlerini bıraktılar sizler değil mızrakların ucuna kuran yaprakları asmak ne namussuzluk yaparsanız yapın bizi kandıramıyacaksınız. Tüm sadatcıların boynuna köpek tasması siparişlerini verdim

5-) Sülü ile bir arada tasma ile gezeceksiniz. Kelam namus, sizi mahvedeceğim! Sizi köçek üzere oynatacağım sizin eğittiklerinizin güçleri yezidi kızlarına yetti! Bakalım sizin gücünüz küçük SEDAT’a yetecek mi?”

Editör notu: “Yazıdaki yazım yanılgıları, tabirler değişiklik yapılmadan aktarılmıştır”