Survivor Yokluk Adası nedir, nasıl bir yer? Yokluk Adası kaç gün sürecek, ne zaman bitecek?

Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler ve gönüllüler, ada konseyinde yeni uygulamayı öğrendi. Sürgün adasının ardından ikinci ada sistemi açıklandı. Ilıcalı, yokluk adasının devreye gireceğini belirtti. İşte, Survivor yokluk adası detayları…

SURVİVOR YOKLUK ADASI NEDİR, NASIL BİR YER?

30 Mart Salı akşamı Survivor 2022 All Star yarışmasının ada konseyi bölümünde Acun Ilıcalı, yeni bir uygulamadan söz etti. Ilıcalı, yokluk adasını devreye sokacaklarını ifade etti.

Acun Ilıcalı, yeni sistem olan yokluk adasını şu sözlerle açıkladı; ” Bu haftadan itibaren aday olan isimler bir yolculuk yapacak. Gideceğiniz yerin adı yokluk adası.

Bu seferki adada yarışmacı 24 saat kalacak, tek başına kalacak, başka kimse olmayacak. Teknik ekipten hiçkimse yok. Eviniz olmayacak, battaniye olacak. Bir battaniye, siz, küçük bir tahta parçası…

Güvenlik kamerası olacak. Kimseyle iletişim, ropörtaj yok. Eğer çekimlerden dolayı süre uzarsa, yarışmacılar 24. saatte takıma kavuşacaklar.

Bir avuç pirinç limitsiz su olacak. Günün belli zamanında belli işaretle konuşma yapılacak. Sağlık sorunu olmadığı sürece hiçbir şekilde insan göremeyeceksiniz. Gece de yalnız başınıza, evsiz bir ortamda yaşayacaksınız. Son döneme doğru uygulama bitecek.

Öte yandan dokunulmazlık sisteminde de değişikliğe gidildiğini belirten Ilıcalı, ”Dokunulmazlık sayısı 4 olacak, yani birinci olan aday isi söylemeyecek. Dört dokunulmazlık 4 aday. ” dedi.